Když žena nikdy nemá čas

Před nějakou dobou jsem dostal email s touto otázkou a jeden ze čtenářů se mě také vyptával v komentářích. Oba muži se mě ptali, jak se potkat se ženou, když nemá ve svém rušném rozvrhu čas. Oba muži také dali najevo, že o ně žena sice jeví zájem, jen se s nimi nemůže setkat.

Říkáte si, co dělat? Zapomenout na ni a najít si něco jiného? Snažit se jí více zaujmout? Nebo být vždy připraveni, kdyby si náhodou čas našla?

Čas určitě má

Nejdřív mi dovolte zdůraznit jednu věc. To, že nemá čas, je jen výmluva. Je pravda, že ženy mohou být plně vytížené, zvlášť, když mají svou vlastní kariéru, mají rodinný život, společenský život, atd. Ale pokud se jí opravdu líbíte, tak si i ve svém popsaném diáři nějaký ten prostor najde.

Pokud jste už jste randili s dostatečným počtem žen, tak víte, že když má žena o muže opravdový zájem, tak mu sama bude házet udičky a nechá se „lovit“. Bude vám dávat příležitosti. Pokud vám pořád opakuje, jak je zaneprázdněná, tak ji možná trochu zajímáte, ale rozhodně ne tak moc, jak si myslíte.

Co udělat? Prostě jí říct, že si vymýšlí? Určitě ne. To byste jen ukázali slabost tím, že se příliš staráte. Tahle žena není vaše přítelkyně a nemá k vám vůbec žádné závazky. Pokud jí ukážete, že vás její imaginární nedostatek času trápí, tak ji tím jen a pouze odeženete.

Musíte zvýšit její zájem

Je potřeba zvýšit její zájem o vás. Ironie je v tom, že větší zájem z její strany nezískáte tak, že se budete více snažit. S touto ženou jste se buď už setkali, a nebo jste ji potkali online. Tak jako tak už jste se jí pravděpodobně zeptali, jestli si s vámi nevyrazí, a ona na vás stále nemá čas.

Možná má o vás zájem alespoň takový, aby chtěla vaši pozornost. Ale ne dost velký na to, aby se s vámi chtěla sejít. Možná ještě nedostala z hlavy svého ex, pravděpodobně má v záloze několik dalších jako vy nebo jen zkrátka nemá čas na „méně důležité věci“.

Ať už je to, jak chce, pravděpodobně se to nyní nedozvíte a nezáleží na tom.

Teď si asi myslí, že jste pro ni jedna z možností – na randění, sex, materiál na přítele, a tak dál. Ale pokud se pro ni stanete hůře dosažitelným, začne vaše hodnota v jejích očích stoupat.

Pokud hledáte způsob, jak ji zaujmout, tohle je vaše nejlepší možnost. Je pravda, že některé ženy jen plýtvají vaším časem a setkat se chtít nikdy nebudou. Ale na druhou stranu je tam venku spousta žen, které o vás mají zájem a potřebují jen důkaz toho, že máte jako muž velkou hodnotu. Nic vám nepomůže, když začnete jednat zoufale. Zkrátka se na chvíli stáhněte a nechte ji, aby vás pronásledovala.

Jak na to? Zkuste několik z těchto jednoduchých tipů:

  1. Nepište jí vždycky první
  2. Setkávejte se s jinými ženami – na pokec, rande, sex
  3. Soustřeďte se na svoje životní poslání / misi

Nepište jí vždycky jako první

Nezačínejte konverzaci vždy jen vy. Nejdřív to budete vy, kdo jí napíše, abyste se dostali do kontaktu, ale pokud se vám bude neustále vymlouvat na vytíženost, dejte jí prostor. Hory mužů si se ženami textují, ale v procesu to celé pokazí – textování je super nástroj, díky kterému můžete se ženou najít společnou řeč. Pokazí to tím, že píší až moc a příliš často. Neustále se ujišťují, že na ně jejich „vyvolená“ nezapomněla. Ale to jen sníží zájem ženy o takové muže. Ukáže jí to, že ji zoufale potřebujete, tím pádem jste slabí a ženy hledají muže s velkou hodnotou. Takový muž nemá čas se neustále ujišťovat, že o něj žena stále jeví zájem. Nemá to zapotřebí.

Vykašlete se na to a přestaňte jí tolik psát. Pokud bude neustále „vytížená“, tak ji v tom nechte. Zanedlouho už tolik vytížená nebude a začne se k vám lísat sama. Když vám píše, že nemá čas, ve skutečnosti to znamená, že jen nemá čas zabývat se vámi.

Setkávejte se s jinými ženami – na pokec, rande, sex

Pokud nikoho nemáte, tak musíte oslovit více žen. Je mi jasné, že spousta z vás tráví čas vyděláváním solidních peněz a budováním vlastního podnikání. V podstatě všechny naše činnosti limitují, s kolika ženami můžete být v kontaktu.

Není potřeba se do toho pouštět po hlavě. Vídat dvě až tři ženy (ne nutně sexuálně) a u toho se tu a tam seznámit s nějakou další je víc než dost.

Koho zajímá, že jedna z nich nemá čas, když můžete v klidu zavolat jiné? Máte svůj život a svůj čas. Postupně si uvědomíte, že váš čas má velkou hodnotu. Časem zapomenete na ženy, které jsou neustále zaneprázdněné a nemají na vás čas, ony z vašeho života zmizí a budete mít od nich klid. Zatímco ty, kterým se líbíte, si chvilku vždycky najdou. Tak jako tak, vyhrajete.

Soustřeďte se na svůj životní cíl

Každý z nás potřebuje mít nějaký cíl. Pokud ho ještě nemáte, je čas si nějaký najít, jinak ho nahradíte ultimátní touhou po ženském přirození, nějakou konkrétní ženou nebo jinou formou sebeuspokojení. Někteří z vás jsou v této fázi právě teď, další si touto fází už prošli a uvědomují si, že fungují lépe, když dosahují svého cíle.

Dokud nedosáhnete finanční svobody, měli byste se soustředit především na budování výdělku. Později to může být výchova dětí nebo objevování spirituálního světa.

Když se vás pokusí sbalit – chovejte se rezervovaně

Nejdřív skoro nikdy neměla čas, ale najednou po vás jde. Co teď?

Nenechte nadšení převládnout. Teď máte v ruce trumfy vy. Dožaduje se vaší pozornosti?  No dobře. Ale jediné, co od vás dostane, je rezervovaný přístup. Nebuďte příliš hrrr. Nechte ji čekat. Nerušte kvůli ní plány. Neodpovídejte ji tak často. Když budete více nedostižní než dřív, posílí to vaši hodnotu v jejích očích. O to více vás bude chtít.

Nikdy nemá čas… ale občas si ho najde

Nepřemýšlejte nad tím příliš. Pokud má pořád co na práci a nenajde si čas, nedělejte si z toho hlavu. Pusťte se za ostatními ženami a pronásledujte své koníčky a peníze. Jestli o vás má dostatečný zájem na to, aby se s vámi vyspala, tak se časem sama ozve. A když se neozve, žádná škoda… Stejně byste se s ní nikam nedostali.

Jak se vaše hodnota dostane dostatečně vysoko, nejen, že budete mít v posteli ženy, které dřív „neměly čas“, ale i hodně dalších. A možná na ty vytížené ženy zapomenete už jen proto, že budete mít sami co dělat.

Pokud se vám podaří povznést se nad potřebu být s kteroukoli ženou, budou pro vás všechny ženy rázem dostupnější. Cítí to, jako kdyby na to měly šestý smysl. Když jí totiž nepotřebujete, znamená to, že máte pravděpodobně více možností – a to z vás dělá muže velké hodnoty.

Napsat komentář