Proč ženy milují muže, kteří mají na háku

Ženy zkrátka žerou, když mají chlapi všechno zdravě u zadku, prostě trochu na háku. To, jestli se jim líbí. To, co si o nich myslí. Když nepřemýšlí, co mají říct. Co je správné a co nesprávné. Když říkají blbosti a nestarají se. Když se nebojí nesouhlasit nebo si taky ze ženy udělat trochu srandu. Naopak ženy nesnáší, když se staráte a zajímáte až moc. Tak to funguje v praxi. Pokud jste už se ženami měli v minulosti nějaký úspěch, tak víte, že to tak je.

Vzpomeňte si na nejoblíbenější kluky ze základní nebo střední školy. Ty, na které letěly všechny nebo většina holek. Obvykle jsou to kluci, co se příliš nestarají. Dělají si, co chtějí. Říkají si, co je napadne. Možná se někdy předvádějí a machrují, ale důležité je, že mají sebevědomí. Díky tomu, že se nestarají o to, co si myslí druzí (a především holky), se pak chovají spontánně a autenticky podle toho, jak opravdu chtějí. Tím podvědomě ukazují sílu a velkou hodnotu. To ženy silně přitahuje.

Zkrátka a dobře vykašlete se na to. Shrnout se to dá do dvou bodů.

  1. Dělejte si, co VY CHCETE.
  2. Nestarejte se příliš o ženy (nebo obecně o názory druhých lidí).

Samozřejmě nejde se na to úplně vykašlat, přece jen jde o ženy. Vždycky vás budou zajímat a vždycky se budete trochu starat, pokud jste heterosexuál. Pravda je ale taková, že většina mužů se stará a zajímá více, než je zdravé. Strašně jim záleží na tom, aby je jejich vyvolená milovala, aby je uznávala, aby je „schvalovala“. To je ale z podstaty slabošské chování a opak silného muže.

Silný muž má o ženy zájem, ale nestaví je do klíčové role svého života. Má plno práce se svým vlastním vývojem, plány a cíli, životním posláním. Možná pracuje na svém těle, možná buduje business, možná buduje kariéru nebo se jinak snaží o úspěch. Jeho čas je drahocenný. Rozhodně ho nemá dost na to, aby se staral, jestli se mu dotyčná ozve, jestli brzo nebo vůbec odepíše, jestli neřekl něco špatně, jestli ji neurazil atd atd. Má svůj život a svoje priority.

Pokud jde o situace, kdy se chlapi starají až moc, většinou jde o následující.

  1. Vyspat se s ní
  2. Její odpověď na zprávu a získávání její pozornosti
  3. Jak ji dostat do vztahu
  4. Šťastná přítelkyně za každou cenu

Chtějí se s ní vyspat

Každý muž chce mít sex. Takže když se jedná o sex, každý hned zbystří, a to je v pořádku. Nezdravé to začne být, když je zájem o sex (obvykle s jednou dotyčnou ženou) až moc zoufalý nebo když vás paralyzuje.

To je absolutně směšné. Někteří se ani nepokusí dostat dívku k sobě potom, co se jim vydaří první rande. Často jsou vystrašení, „co by na to řekla“. Přestože se na vás celou dobu směje, koketuje, hraje si s vlasy a ptá se, kde bydlíte. Všechno to jsou přímo učebnicové příklady toho, že je ochotná se s vámi vypsat a užít si nějakou legraci. Ale mraky mužů jsou tak paralyzovaní strachem, „co by si jen pomyslela“ nebo „jen abych nebyl odmítnutý“, že si „nechtějí nic pokazit“ a tak se nikdy o nic nepokusí.

Je v pořádku, že se o sex zajímáte a chcete ho, ale jak začne zájem přerůstat v paralýzu a strach, který ženy odpuzuje, zaděláváte si na průšvih.

Její odpověď na zprávu a získávání její pozornosti

Obrovské množství mužů trpí tím, že jim ta nebo ta žena nevěnuje dostatek pozornosti. Neodepisuje brzy, nechce si psát dlouhé slohy, nemá čas. Tento strach vás paralyzuje a ničí všechny vaše šance. Pamatujte. Ženy jsou ty, které od přírody potřebují pozornost.

Chtít mít na mobilu neustále upozornění a notifikace o nových zprávách, abyste ze sebe měli dobrý pocit, to je pro slabochy. Jen to ukazuje, že se staráte až moc o to, co dělá, s kým je, proč neodepisuje atd. Pokud nad tím budete uvažovat takhle, tak budete časem jen a jen zoufalejší, což naprosto zničí veškerou vaši snahu.

Víte, proč cítíte tento strach?
Tuto potřebu, aby odepisovaly a věnovaly vám pozornost?

Protože si ve skutečnosti nevěříte.

Možná vám to ani nedochází, ale zdrojem těchto pocitů je strach. Co když si našla někoho lepšího? Co když někde s někým je? Co když neodepisuje, protože si to rozmyslela? Protože už se jí nelíbíte. Bla bla. To všechno poukazuje na to, že jste si ještě nedali život dohromady. Musíte věnovat čas a pozornost budování úspěchu a zvyšování své hodnoty, teprve pak o volných chvílích můžete myslet na ženy. Věřte mi, že s takovým přístupem po vás ženy půjdou. Ony dokáží velmi dobře vycítit, když to takhle není. Velmi dobře cítí, když se strachujete – a odpuzuje je to.

Paradoxně ženy přestávají mít zájem tehdy, když se bojíte, že ztratíte jejich zájem.

Naopak, když se o tohle nestaráte, jejich sympatie k vám sílí mnohem více.

Jak jen ji dostat do vztahu

Mužům jde primárně o sex. Ženám zase o vztahy. Tak to zařídila příroda.

Vy máte v popisu práce ji oslovit, dostat na rande a dostat ji do postele. Tohle všechno je na vás, ale udržovat věci v chodu je zase její práce.

Když se nad tím zamyslíte, je to jako s penisem a vagínou. Penis se nastartuje hned a jde za svým cílem. Vagíně trvá déle se připravit a po dlouhé přípravě vpustí penis dovnitř a udržuje prostředí vhodné k sexu.

Penis věci dostane do pohybu a vyžádá si vstup, zatímco vagína o něj pečuje a udržuje věci v chodu.

Když se pokoušíte dostat ji zoufale do vztahu, opět přetáče přirozený řád věcí. Žena se zdráhá a vy se snažíte z ní udělat oficiální přítelkyni? Snažíte se jí „přesvědčit do vztahu“? Pak si buďte jistí, že směřujete k neúspěchu. Takhle to totiž NIKDY nemůže fungovat a, i kdyby si s vámi vztah začala, dříve nebo později se rozpadne, protože byl postaven na špatných základech.

Žena chce přirozeně a podvědomě pronásledovat muže vysoké hodnoty a donutit ho se vztahu odevzdat. Ženské podvědomí je po tisíce let nastavené a naučené, že muže vysoké hodnoty je těžké získat, protože má mnoho možností najednou. Může si ze žen vybírat. Ženy to podvědomě vědí, mají to zapsané v genech. Když se muž snaží o to vztah se ženou, obrací tím role vzhůru nohama a ve skutečnosti ZAMEZUJE tomu, aby se do něj žena zamilovala! Vysílá tím totiž jejímu podvědomí tuto zprávu: „Nemám jiné možnosti, jsem zoufalý a proto se o tebe tolik snažím! Utíkej ode mě pryč!“

Tohle se děje u všech žen bez rozdílu. Pamatujte si, že NEEXISTUJÍ VÝJIMKY.

Zajímat se víc než žena nutí ženu vztah odmítnout. Proto milují muže, kteří mají na háku!

Udělat přítelkyni šťastnou za každou cenu

Vaše mužská role ve vztahu nespočívá v obšťastňování ženy za všech okolností. Možná, pokud v televizi sledujete romantické nesmysly nebo jste byly vychovaní v domácnosti, kde vládla silná žena a poslouchal ji slabý muž, tak něčemu podobnému věříte. Ale tímhle stylem uvažování ji jen stavíte na zlatý podstavec a ona bude svého postavení zneužívat – i když je to třeba jinak hodná holka.

Vy musíte její život obohatit o pořádného chlapa. Samo sebou si tu a tam užijete příjemné společně chvilky, ale pokud je váš vztah jen o tom, uspokojit všechna její přání, tak nejen, že blokujete sami sebe, ale jí dáváte možnost dělat si, co chce, a to vás bude stát vaši mužnost.  Ztratí pro vás respekt. Nebude si vás vážit. A to je naprosto základní předpoklad pro to, aby vás měla ráda. Budete se omlouvat za věci, za které odpovědnost nenesete, a pro její uspokojení s radostí obětujete i své vlastní hodnoty, přání a spokojenost.

Ironií je, že ji takto velká oběť od vás neuspokojí a nebude díky tomu šťastná. Právě naopak, takový přístup ji jen frustruje a nešťastná bude sledovat muže, kterého tolik milovala, jak se pro ni plazí po kolenou. Pokud to rychle nezarazíte, bude z vás nešťastná a nebude se angažovat. Časem vás také pravděpodobně opustí.

Ve vztahu je přirozené, že si vzájemně projevujete náklonnost i gesty, které mají toho druhého potěšit, ale nikdy se nesmíte starat o moc víc než ona. Musíte být ochotní vztah vést, hnát se za svými cíli, a dokonce musíte být dost silní dělat rozhodnutí, ze kterých nebude šťastná, když její požadavky není možné za daných okolností naplnit. Ona musí vstoupit do vašeho světa, ne vy do jejího.

Když se staráte a zajímáte víc než žena, uženete si:

  • Nezdravou závislost na jediné ženě
  • Slabou pozici ve vztahu
  • Nebo ženu do vztahu vůbec nedostanete

Nezajímat se tolik o ženy vám otevře dveře k lepšímu vztahu s ženami ve všech aspektech. Ať už se snažíte ji jen dostat do postele na prvním rande, udržet si intimní vztah nebo si prostě zajistit přítelkyni – ženám se líbí, když je vám to „tak akorát“ jedno. Nechtějí, abyste je k životu potřebovali. Chtějí, abyste je chtěli, a potřebují být těmi, které potřebují vás, ne naopak.

Ženy chtějí muže, kteří je nepotřebují

Rozhodně to neznamená, že se na ně budete mračit nebo si jejich společnost neužijete. Neznamená to, že je budete shazovat nebo si jich přestanete vážit! Vůbec ne.

Nepřežeňte to moc a nechovejte se jako stroj.

Buďte sami sebou. O ženu můžete mít zájem, ale nemůžete ji potřebovat ke svému štěstí. Ženám se líbí, když o ně muži jeví zájem. Pokud by muž nikdy neprojevil zájem, tak by si spolu nikdy ani nepromluvili.

Tak jako tak, silný muž ji nepotřebuje. Chce se s ženou vyspat, nebo ji dostat ven, randit s ní, atd. Ale jeho štěstí neovlivňuje odmítnutí ženy. Zkrátka jde, promluví s ní a když o něj nemá zájem nebo s ním domů nechce, tak odchází s klidem v srdci. Alespoň to zkusil.

A stejná energie panuje i ve vztahu, kde je to sice mnohem těžší – být stále ten, kdo se stará méně, ale zde vám zase pomůže věnovat čas prioritně svému životnímu cíli.

Vaše štěstí nesmí záviset na ženě. Ta vám může do života vnést hodnotné prvky, ale rozhodně nesmíte do ženy nebo žen obecně vkládat své sny a naděje. Vaše sebevědomí a štěstí by se nemělo zakládat na tom, jestli jste byli s nějakou tento víkend v posteli nebo jestli jste svoji přítelkyni naplnili štěstím.

Jste v pohodě. S ní nebo bez ní.

Čím novější je vaše známost – obzvlášť pokud jste ji potkali v poslední době – tím důležitější je tento přístup zachovávat. Zároveň je nezajímat se v tomto okamžiku nejjednodušší.

Soustřeďte se hlavně na svůj cíl. Ať už prací, vlastním podnikem a nebo podobně. Navíc se můžete vídat i s dalšími ženami a nebo se pustit do vlastních koníčků, mezi které může patři posilování, bojová umění,  auta, tance, cokoli jiného.

Nebuďte jako všichni

Ženy jsou obklopeny muži, kteří o ně mají daleko větší zájem, než je zdravé. Tito muži zahazují své životy do nicoty a dělají všechno, co ženě na očích uvidí, aby byla šťastná. A hádejte co – ženy tohle nesnáší. Chtějí muže, který se soustředí na svůj cíl a prožitek ze života. Chtějí muže, který má velkou hodnotu a nemá čas, ale zároveň, když si najde chvilku nebo dvě, tak je jim s ním fajn. A proto si hodnotné muže dávají do hledáčku a pronásledují je, protože takových zkrátka po světě moc nechodí.  Pro ženy je osvěžující, když mají příležitost setkat se s mužem, který má sebevědomí, charisma a nevyklube se z něj žádný zoufalec.

Pokud chcete být se ženami úspěšní, nezajímejte se o to, co si o vás myslí, jestli se jim líbíte nebo ne, jestli souhlasí nebo ne. Mějte trochu na háku. Dělejte hlavně to, co chcete vy. Budujte si svůj život. Jděte za svými cíli.

Napsat komentář