Jak poznat, jestli se jí líbíte, když si spolu píšete

Spousta chlapů má problém poznat, zda se ženě líbí nebo ne. Obzvlášť tehdy, když si na ní vezmou číslo a začnou si spolu psát. Možná, že když jste se potkali v baru, rozhovor to byl velmi příjemný a zábavný, ale během následujících dnů, když jste jí napsali, vám vůbec neodpověděla nebo odpovídá jen velmi málo nebo jen občas.

Možná se vám něco podobného stalo i se ženou, se kterou jste si nějaký čas psali. Všechno vypadalo skvěle, když najednou přestala odpovídat nebo začala rušit společné plány.

Co to má znamenat? Proč ženy vysílají protichůdné signály? Má zájem nebo ne? Je to jen zkouška? Dělá drahoty?

V dnešním článku si tyto otázky zodpovíme. Existují 4 hlavní signály, na které si musíte dávat pozor, pokud chcete poznat, jestli má žena opravdu zájem nebo ne.

Fungují vždy a všude.

  1. Odepsat jí vždycky trvá dlouho.

Když se jim líbíte, odepíšou vám okamžitě nebo velmi brzy. Pokud jim to trvá celé věky, tak pro ně nejste důležití. Smiřte se s tím.

Občas jim to delší dobu zabere z dobrého důvodu. Každý máme svůj vlastní život a práci, školu, koníčky, musíme spát a tak dále. Občas prodleva v odepisování neznačí nic zásadního. Zvlášť pokud vám taky trvá odepisování dlouho. (Možná vám to chce jen oplatit.) Bude se vám chtít přizpůsobit a dá si na čas stejně jako vy. Ale pokud se jí skutečně líbíte, tak si nebude moci pomoci a odepíše vám hned nebo velmi brzy potom, co jí napíšete vy.

Když jí odpověď pokaždé trvá nějak podezřele dlouho, tak si můžete být téměř jistí, že jste ji nezaujali. I ta nejvytíženější žena vám odpoví rychle, když o vás má opravdový zájem.

Pokud jste ji potkali online na Tinderu nebo seznamce, tak se není čemu divit, že se odpovědi nedočkáte hned a nějakou dobu to potrvá. Ale pokud vám celé hodiny neodpovídá žena, se kterou jste se už viděli i mimo internet, znamená to, že si vás nijak významně neoblíbila. Dokonce i ženy, které potkáte online, vám čas od času odepíší velmi rychle, pokud jste je aspoň trošku zaujali.

  1. Odepisuje jen krátké odpovědi.

Nemusí vám vypisovat celé romány. Krátké odpovědi jsou v pořádku, jen když se s ní ale pravidelně vídáte. Sám jsem měl ženy, od kterých jsem dostával pouze krátké odpovědi, ale se setkáním neměly problém. Když se s nimi pravidelně scházíte, není dopisování obecně zase tak důležité.

Pokud ale dostáváte krátké odpovědi a dotyčná žena nejeví skoro žádný zájem o reálné setkání, potom o vás nestojí. Hází vám jen drobky své pozornosti, abyste úplně neztratili váš zájem o ní (a nechává si vás tak v záloze), ale rozhodně pro ni nejste důležití. Vaše šance u ní je velmi nízká.

Nesnažte se ji „donutit“, aby vám více psala. Nelze to udělat. Žena musí chtít sama od sebe. Tím, že budete klást další a další otázky, abyste rozproudili konverzaci, maximálně tak ukazujete, že na ní visíte a ještě víc jí odradíte.

Hlavním cílem psaní si se ženou je dostat ji ven a také si trošku zaflirtovat. Pamatujte na to.

Pokud žena odepisuje krátce nebo skoro vůbec a na návrhy ohledně setkání nereaguje nebo se jim vyhýbá, je na čase jít od dům dál. Rozhodně jí nijak nenahánějte. Pokazili byste to ještě víc. Naopak jí zkuste psát méně nebo třeba vůbec. Buď si to časem rozmyslí, nebo na ní zapomeňte.

  1. Nezačíná konverzaci sama od sebe.

Píšete jí vždycky první? Nikdy nenapíše sama, i když jí třeba delší čas nepíšete? Pak je to docela jednoznačné. Žádné pouto si s vámi nevytvořila. Nemá zájem.

Ženy VŽDY píší mužům, o které mají zájem. Dříve nebo později.

Neznamená to, že se vám v opačném případě nepodaří navázat konverzaci. Konec konců, když máte zájem, proč to nezkusit. Je v pořádku mít o ženu zájem, ale jakmile ji potřebujete víc než ona vás, prohrajete. Jakmile ji naháníte, zatímco ona vaši přítomnost nebo pozornost nevyhledává, prohrajete.

Ukazujete tím totiž nevědomky, že jste muž nižší hodnoty než ona. Pokud rozumíte zákonu ženské přitažlivosti (= hypergamie), pochopíte také, proč to tak funguje. Ženy jsou přitahovány pouze k těm mužům, u kterých vnímají vyšší hodnotu. Té musíte dosáhnout.

Pokud vám nikdy nezačne psát sama od sebe, tak si jí nevšímejte. Nechte ji napsat vám. Pokud o vás nemá zájem, už od ní neuslyšíte. Nikdy vám nenapíše. Co s tím můžete udělat? NIC! Smiřte se s tím.

  1. Nechce se s vámi setkat nebo ruší plány.

Ze všech náznaků v konverzaci je právě tento ten nejzávažnější. Pokud se s vámi nechce setkat nebo opakovaně ruší plány, pak nemá zájem. Není neobvyklé, že žena předstírá zájem a souhlasí s vašimi plány, ale na poslední chvíli je ruší. Dělá to proto, aby si vás udržela jako takový zdroj pozornosti pro případ, kdy se bude nudit nebo si připadat osaměle. Ve skutečnosti ale nemáte šanci.

Obecně řečeno, když si jí líbíte, odepíše vám žena brzy, do odpovědí vloží větší snahu (delší zprávy, klade otázky, pokračuje v konverzaci atd) a především a zpravidla NENÍ problém se s ní setkat. Naopak taková žena je schopná kvůli vám zrušit své naplánované aktivity. Za předpokladu, že jste pro ní důležití. Čím méně důležití pro ní jste, tím více vás nechá čekat nebo upřednostní něco jiného raději než schůzku s vámi.

Žena, která si s vámi dopisuje, ale nechce se setkat, se z mužů jen snaží vymanit pozornost. Pro mužskou energii si chodí za jiným mužem nebo více muži. Nejlepší je se od ní držet dál.

Napsat komentář