Musíte mít její RESPEKT, pokud jí chcete přitahovat

Pokud chcete, aby vás žena chtěla, pak k vám musí mít respekt.

Podvědomě to všichni víme. Proto tolik toužíme po tom, aby se k nám žena chovala uctivě. Proto chceme, abychom měli úctu mezi ostatními lidmi a aby se k nám druzí chovali dobře. Proto se tolik chlapů snaží vytáhnout před ostatními – mít více úspěchu a peněz, lepší auto, značkovější oblečení a tak dál. Je přirozená mužská potřeba získat si respekt druhých.

Nejvíce soutěžíme sami mezi sebou. Chlapi mezi chlapama.

Ale tam to zdaleka nekončí. Ženy nás také musí respektovat proto, aby k nám mohly cítit přitažlivost.

Pokud její respekt nemáte nebo ho nedejbože ztratíte, zabijete tím i vzájemnou přitažlivost. To je přesně to, co se často děje v dlouhodobých vztazích. Muž si nedokáže udržet respekt své ženy a proto ho jeho přítelkyně opouští. To se stalo mě a stává se to každý den mnoha chlapům po celém světě.

Proč musíte mít ženy respekt

Ženy vás potřebují obdivovat a vzhlížet k vám proto, aby s vámi chtěli do postele. Respekt je naprosto nutný předpoklad pro to, abyste se jí vážně líbili. Žena k sobě chce především muže vysoké hodnoty a muž vysoké hodnoty má zpravidla respekt ostatních.

Funguje to velmi přirozeně. Od přírody respektujeme ty, u kterých vnímáme větší hodnotu. Všimněte si, jak se lidé chovají k úspěšným mužům, kteří překonali překážky na své cestě k velkolepému cíli. Lidé milují Jágra nejen proto, že vyhrává hokejové zápasy, ale protože všichni tak nějak předpokládáme, že na své cestě za světovým úspěchem překonal ohromné překážky a dřel jako blázen. Náš mozek je naprogramován tak, abychom obdivovali dříče a lidi nějakým způsobem schopné. Obdivujeme vůli a neutuchající snahu přežít a získat si místo na tomto světě.

Z biologického a evolučního hlediska žena vyhledává takové muže, u kterých předpokládá, že jsou schopnější než jiní muži. Je to důležité pro její vlastní přežití a přežití jejích dětí.

Jak si získat respekt

Pokud se ženě chlap líbí, bude k němu přirozeně mít alespoň ze začátku respekt. Stejně tak, když žena vidí jiné ženy, jak flirtují s určitým mužem, automaticky k tomuto muži také získává respekt. Její podvědomí si totiž říká – „Ty ženy ho chtějí, to musí určitě být muž vysoké kvality a hodnoty!“.

Jakmile se s tímto mužem začne bavit, může si muž její respekt buď udržet a dokonce ho navýšit… Nebo to může taky posrat.

Například, pokud se dotyčný chová normálně, baví se s ní zajímavým a zábavným způsobem, je třeba i trochu vtipný, možná s ní i trochu zaflirtuje, její touha po něm vzroste. Naopak, pokud se bude chlap chovat divně, bude nervózní nebo se zachová slabě či zbaběle, její respekt ztratí a ona o něj nebude už nadále jevit žádný zájem.

Čím více se ženě na začátku líbíte, tím snazší pro vás bude respekt získat a udržet si ho.

Tak či onak je ale způsob, jak si respekt získat, u každé ženy stejný. Nejdůležitější věcí ze všech je dosáhnout vysoké hodnoty jako muž. To je opravdový základ veškeré práce. Tím to ale zdaleka nekončí. Nemusíte být úspěšní, bohatí, krásní a kdovíco pro to, abyste měli ženy respekt. Důležitější než tyhle věci je vaše chování a mentální nastavení.

Prostě se chovat jako chlap. Musíte vědět, jak úspěšně projít, když vás testuje (tzv. test koulí). Když vás pošťuchuje, pošťouchnete jí zpátky. Když po vás něco požaduje, jako kdyby měla právo vám nařizovat, v klidu a s nadhledem jí odmítnete a uděláte si z ní srandu. Když se nebojíte se za sebe postavit. Když se vám něco nelíbí, řeknete to. Nebudete nic tolerovat jen tak.

Tohle jsou všechno vlastnosti, které by měl mít každý muž, ale jen málokdo se tak v dnešní době opravdu chová.

Celé je to o tom být chlap. Není třeba žádné násilí nebo extrémnosti. Prostě být sám sebou, mít svoje hranice, umět si je vytyčit a nedávat ostatní a už vůbec ne ženy na piedestal. Pokud tohle dokážete naprogramovat do své hlavy, automaticky se budete chovat způsobem, který bude u žen vyvolávat respekt.

Příklad – zprávy na Messengeru

Potkali jste fajn holku, strávili jste spolu příjemný čas a vyměnili jste si kontakt na Facebooku. Třeba teď pociťujete nadšení a nemůžete se dočkat, až spolu někam vyrazíte. Hned druhý den jí proto píšete a chcete se domluvit na něčem společném.

Jenže ona odepíše až za čtyři hodiny. Nebo dokonce druhý den.

Pokud vezmete mobil a během 5 minut jí odepíšete zpátky, pokazili jste to. Možná to tak ve skutečnosti není, ale ono to vypadá, jako byste byli trochu zoufalí. To jste tak netrpělivě čekali, až si na vás udělá čas? Asi nemáte jiné možnosti! Ženy vás asi nechtějí! Musíte mít k sobě více respektu.

A neříkám, abyste hráli nějaké pitomé hry na to, kdo odepíše dřív nebo déle. Zařiďte si život tak, abyste opravdu neměli čas odepisovat.

Musíte žít život na plné obrátky, jestli chcete být úspěšní. Věnujte svůj čas produktivním věcem. Věnujte ho budování businessu, cvičení a nabírání svalů, učení se novým dovednostem a stávání se lepším člověkem. Tímto způsobem budete natolik vytížení, že nebudete mít jen tak čas hned odepsat.

Člověk, který má málo času, není snadno dostupný = pravděpodobně člověk, který pracuje na svém úspěchu = muž, který dříve nebo později bude mít velmi vysokou hodnotu. To ženy milují.

Příklad – zkouší, co si může dovolit

Řekněme, že jste potkali hezkou dívku na baru. Povídáte si a ona zničehonic řekne něco zvláštního, co se vás tak trochu dotýká nebo zpochybňuje to, co děláte nebo říkáte. Například se vás zeptá, proč nosíte tak dětinské triko nebo proč jste si objednali malé pivo a ne velké jako chlap. Tyto narážky nejsou ve skutečnosti urážka. Jako urážku je berou nezkušení klučíci. Ve skutečnosti je to forma flirtu, je to test koulí.

Existuje jediný způsob, jak na to úspěšně reagovat – shoďte to nebo si z toho udělejte srandu. „No to víš, já nakupuju jedině v kojeneckém oddělení,“ je správná odpověď. Ve chvíli, kdybyste se začali obhajovat nebo vysvětlovat, prohráli jste. Jste slabí. Jste chlap a CHLAP se NIKDY nemusí OBHAJOVAT nebo cokoli VYSVĚTLOVAT. Dělá to, co chce.

Stejně tak žena může chtít, abyste jí koupili drink. „OK, půjdu si s tebou zatancovat, ale jedině když mi koupíš drink,“ jsem slyšel od ženy. Pokud půjdete a koupíte jí ho, prohráli jste. Udělali jste to, co chtěla, jako poslušný pes. Správná odpověď je něco ve smyslu: „Ne, to ty mi koupíš pití, jestli chceš zažít nejlepší tanec svého života!“ a velký úsměv.

Příklad – udržet hranice i ve vztahu

Respekt musíte získávat a udržet nejen na začátku ale i po celou dobu vztahu se ženou. Naopak, pokud jste v dlouhodobém vztahu, je tohle ještě důležitější než kdy dřív. My chlapi jsme pitomci. Myslíme si, že když holku jednou získáme, máme vyhráno a je po bitvě. Není. Tahle hra se hraje každý den, každou sekundu, až do konce vašeho života. Pokud polevíte, začnete prohrávat a opustí vás.

Když vaše holka udělá něco, co se vám nelíbí, řekněte jí to. Když se k vám bude chovat špatně, okamžitě se za sebe postavte.

Nebuďte zbytečně zlí, řekněte to s klidem, ale stůjte si za tím. Netolerujte to. Nikdy.

Slyšel jsem spoustu příběhů o šílených věcech, které ženy dělaly a jejich přítel jim to toleroval, díky čemuž ji velice rychle ztratil.

Kamarád vyprávěl: „No a pak ta moje přišla s tím, že chce jet s bývalým na dovolenou do Turecka. Že prý je to úplně normální. Když jsem nesouhlasil, řekla mi, že pokud jí budu zakazovat věci, rozejde se se mnou.“

Ani náhodou toto nikdy netolerovat! Dát jasné podmínky a pokud i tak nenapraví svoje chování, okamžitě ji opusťte. Nemáte to zapotřebí. Jste vítěz a máte spoustu jiných možností. Chovejte se tak.

Nikdy se za respektem nehoňte

Víte, jaký je rozdíl mezi skutečným respektem a zoufalým pokusem o respekt? Skutečný respekt se prostě stane následkem toho, kdo jste a jak se chováte. Nemusí být vynucován. Je přirozený. Zoufalý pokus o respekt by se naopak dal charakterizovat tak, že dotyčný člověk přemýšlí o tom, jak zařídit, aby ho druzí respektovali.

Vzpomeňte si na všechny ty frajírky, co si kupují drahá auta nebo oblečení, a pak se vytahují před ostatními. Takoví muži jsou k smíchu. A často jsou terčem posměchu i mnoha žen.

Respektovaný muž se nemusí nikdy vytahovat. Nemusí si respekt nikde nahánět.

Nepřemýšlejte proto, jak si ho zařídit. Nestrachujte se, zda vás žena respektuje nebo ne. Nepřemýšlejte o tom, co jste pokazili, co máte říct nebo jak se zachovat. Tohle všechno je příznakem toho, že myslíte více na to, co chce dotyčná žena, než na to, co chcete vy. A respektovaný muž vždy přemýšlí především o tom, co chce on sám, nikdo jiný.

Nesnažte se respekt vytvořit nebo ho „sehnat“.

Raději se zaměřte na sebe. Makejte na sobě. Makejte na svém životě. Staňte se nejlepší verzí sebe sama. Běžte za tím, co chcete. Rychle se učte. Dosahujte úspěchu, budujte úspěch. Pracujte tvrdě. Starejte se o sebe. Zvyšte své standardy. Naučte se mít jasný cíl a osobní hranice. Pracujte prostě na tom, aby z vás byl kurva chlap.

Na ostatní se vykašlete. Ti vás začnou respektovat a chtít automaticky.

Napsat komentář