Ženy nejvíce na světě přitahuje tahle jediná věc

Co ženy přitahuje na muži? Odpovědí byste nejspíš vymysleli spoustu. Humor, sebevědomí, svaly, dobrý vzhled… To všechno jsou důležité faktory, ale je tu jedna jediná věc, která trumfne všechny ostatní.

A ne, není to charisma nebo peníze… Ačkoli samozřejmě obojí může pomoci při balení holek.

Ne, je tu něco ještě mnohem důležitějšího.

Nejdůležitější věc ze všeho

Nejdůležitější věc, když přijde na balení holek, ať už do postele nebo do dlouhodobého vztahu, je váš status. Jinými slovy vaše postavení ve společnosti. Mezi lidmi, které kolem sebe máte, a v prostředí, kde se pohybujete.

Platí jednoduché pravidlo.

Žena je přitahována k muži, u kterého vnímá velkou hodnotu.

A postavení ve společnosti neboli status je přímý ukazatel hodnoty daného člověka. Zároveň také platí, že čím vyšší hodnotu daný člověk má, tím více ženu přitahuje. Vaše sousedka k vám bude přitahována víc než k druhému sousedovi, pokud jste předseda sousedského výboru a vypadáte dobře a jste fajn a tím tak máte vyšší hodnotu, ale zároveň ji více než vy bude přitahovat místní podnikatel, který se objevuje na stránkách časopisů a jezdí v luxusním mercedesu. (Za předpokladu, že není namyšlený kretén a ona zlatokopka.)

Pamatujete na to, jak holky u vás ve škole letěly na nejoblíbenější kluky – např. na sportovce, co vyhrávali soutěže, a lídry sportovních týmů? To byli totiž ti, kdo měli ve vaší společnosti (ve škole) nejvyšší hodnotu, tzn. nejvyšší status.

Jakmile nabudete velkou hodnotu, balení holek se pro vás stane o hodně jednodušším.

Pozn. Proč ženy přitahuje hodnotný muž a jak si ženy vybírají si přečtěte v článku o hypergamii.

Představte si, že byste přišli do místnosti a pět, deset holek by za vámi automaticky přišlo a dožadovalo se vaší pozornosti. Zdá se to nereálné? Není to nereálné. Takhle funguje sláva.

Slavný člověk – např. Brad Pitt nebo Vojta Kotek – přesně toto má, ať už přijde kamkoli. Je to přesně ten typ mužů, který vám kdykoli přebere holku, bude-li opravdu chtít a snažit se.

Sláva je nejsilnější důkaz hodnoty člověka, jaký můžete získat. A to ženy milují. Více či méně, záleží na každé jednotlivé holce.

Samozřejmě výjimky se najdou a muž s vysokou hodnotou také nebude schopný přitahovat nebo sbalit úplně jakoukoli holku na světě, ale rozhodně bude mít tisíckrát větší šanci než nuzák nebo zoufalec.

A ano, i slavný člověk může být debil. Krutý, namyšlený, zlý. Ale to nic nemění na tom, že mu sláva ve všech ohledech zjednoduší život a přinese mu spoustu ovoce.

Neříkám vám tu, že máte usilovat o to, abyste se stali slavnými. Sláva už je opravdu extrém. Vysokou hodnotu jako muž můžete získat mnoha jinými způsoby. Jen se to na slávě dobře ukazuje jako na takovém extrémním příkladu.

Status je důležitější než vzhled

Některé ženy preferují vzhled nad čímkoli ostatním. Mohou mít svůj určitý typ muže, který se jim líbí, a nikdy ho za nic nevymění, takže máte smůlu. Ale drtivá většina žen nemá jediný typ muže, který se jí líbí, i když vám třeba tvrdí opak. Nevěřte jí.

Pro ženy je mnohem důležitější váš status než cokoli jiného. To je přesně důvod, proč úspěšní muži, kteří jsou oškliví, chodí s krásnými ženami.

Neignorujte vzhled úplně a určitě doporučuji na svém vzhledu pracovat – dobře se oblékejte, posilujte a cvičte, jezte zdravě atd. Ale nemyslete si, že když máte velký nos nebo divná mateřská znaménka na obličeji nebo jste si při nehodě nějak poškodili tělo, že nebudete nikdy ženy přitahovat. Budete. Ono ženám totiž jde o něco trochu jiného než nám chlapům.

Muži jdou především po tom, jak žena vypadá. Ženy jdou především po tom, co jim muži mohou přinést v životě. (Sebevědomí, jistotu, bezpečí, zdroje atd.)

Proč je status atraktivní?

Proč status na ženy funguje lépe než cokoli jiného opět leží v lidské historii a evoluci. V pradávné době měl muž s nejlepším postavením mezi ostatními totiž nejvyšší šanci na přežití a tím pádem i jeho žena a děti byly v bezpečí. Byl to obvykle nejsilnější bojovník nebo nejschopnější lovec potravy.

Ačkoli dnes nemusíme zápasit s medvědy nebo bojovat o holé přežití, princip přitažlivosti mezi muži a ženami zůstal po tisíce let stejný.

Muž s dobrým postavením je přirozeně přitažlivější. Ženy si nemohou v jeho přítomnosti pomoct. Není to jejich racionální rozhodnutí. Funguje tak jejich podvědomí od počátku věků.

Přemýšlejte o těch nejúspěšnějších mužích naší společnosti. Jsou to obvykle ti, kteří někdy podvádí své manželky nebo spí s mnoha ženami najednou. Ženy je za to velmi kritizují, ale když dojde na lámání chleba, stejně je chtějí ze všech nejvíc. Tito muži jsou pro ně nejvíc sexy. Rozhodně více než věrný a hodný kluk od vedle, který to v životě nikam nedotáhl a nikdo k němu nechová nijak zvláštní respekt.

Pozn. Proč holky opouští hodné kluky a běhají za hajzlama, si přečtěte v článku zde.

„Ženy by se spolu raději podělily o úspěšného chlapa, než aby měly věrného lůzra.“ – Rollo Tomassi

Co máte dělat, aby vás ženy chtěly?

Je jen jediné východisko.

Musíte si zlepšit svůj status. Musíte jako muž získat více hodnoty.

Pravděpodobně nezískáte takovou slávu a úspěch jako Brad Pitt, Elon Musk nebo podobně. Ale to vůbec nevadí. Na světě je několik miliard žen a jen velmi málo takových mužů.

Pozitivní zpráva je, že zlepšit si status může každý. Jediné, co vás to bude stát, je váš čas a úsilí. Nebude to úplně snadné, ale to je dobře, protože jinak by to dělal každý.

Jako první udělejte to, že si přečtete článek o hodnotě muže na sexuálním trhu a pak následujte kroky, které jsou v článku popsány.

 

Napsat komentář