Ženy nejvíce na světě přitahuje tahle jediná věc

Co ženy přitahuje na muži? Odpovědí byste nejspíš vymysleli spoustu. Humor, sebevědomí, svaly, dobrý vzhled… To všechno jsou důležité faktory, ale je tu jedna jediná věc, která trumfne všechny ostatní.

A ne, není to charisma nebo peníze… Ačkoli samozřejmě obojí může pomoci při balení holek.

Ne, je tu něco ještě mnohem důležitějšího.

Nejdůležitější věc ze všeho

Nejdůležitější věc, když přijde na balení holek, ať už do postele nebo do dlouhodobého vztahu, je váš status. Jinými slovy vaše postavení ve společnosti. Mezi lidmi, které kolem sebe máte, a v prostředí, kde se pohybujete.

Platí jednoduché pravidlo.

Žena je přitahována k muži, u kterého vnímá velkou hodnotu.

A postavení ve společnosti neboli status je přímý ukazatel hodnoty daného člověka. Zároveň také platí, že čím vyšší hodnotu muž má, tím více ženu přitahuje. Vaší kamarádce se tak můžete líbit, ale pokud o ní projeví zájem muž, kterého všichni ve vaší skupině (přátel, kolegů apod.) obdivují, protože je třeba nadaný atlet nebo úspěšný podnikatel, nebo který je neoficiálně považovaný za „vůdčí osobnost“ vaší skupiny, je tu velká pravděpodobnost, že bude mít vaše kamarádka zájem spíše o něj než o vás. Záleží samozřejmě na vašem vlastním postavení.

Pamatujete na to, jak holky u vás ve škole letěly na nejoblíbenější kluky – např. na sportovce, co vyhrávali soutěže nebo jinak dominovali ostatním, na rebely, kteří se nikoho nebáli, nebo ty populární kluky, co pořádali super párty? To byli totiž ti, kdo měli ve vaší společnosti (ve škole) nejvyšší hodnotu, tzn. nejvyšší status.

Jakmile nabudete velkou hodnotu, balení holek se pro vás stane o hodně jednodušším.

Představte si, že byste přišli do místnosti a pět, deset holek by za vámi automaticky přišlo a dožadovalo se vaší pozornosti. Zdá se to nereálné? Není to nereálné. Takhle funguje třeba sláva.

Slavný člověk – např. Brad Pitt nebo Vojta Kotek – přesně toto zažívá, ať už přijde kamkoli. Je to ten typ muže, který vám kdykoli přebere holku, bude-li opravdu chtít a snažit se.

Sláva je nejsilnější důkaz hodnoty člověka, jaký můžete získat. A to ženy milují, přestože to vždy nepřiznají. Více či méně záleží na každé jednotlivé holce.

Samozřejmě výjimky se najdou a ani Brad Pitt nebude schopný sbalit úplně jakoukoli holku na světě, ale rozhodně bude mít tisíckrát větší šanci než průměrný nezajímavý muž.

A ano, i slavný člověk může být debil. Hloupý, namyšlený, dokonce zlý. Ale to nic nemění na tom, že mu sláva ve všech ohledech zjednoduší život a přinese mu spoustu ovoce.

Neříkám vám, že máte usilovat o to, abyste se stali slavnými. Sláva už je opravdu extrém. Vysokou hodnotu jako muž můžete získat mnoha jinými způsoby. Jen se to na slávě dobře ukazuje jako na takovém extrémním příkladu.

Status je důležitější než vzhled

Některé ženy preferují vzhled nad čímkoli ostatním. Mohou mít svůj určitý typ muže, který se jim líbí, a nikdy ho za nic nevymění, takže máte smůlu. Ale drtivá většina žen nemá jediný typ muže, který se jí líbí, i když vám třeba tvrdí opak. Nevěřte jí.

Pro ženy je mnohem důležitější váš status než cokoli jiného. To je přesně důvod, proč úspěšní muži, kteří jsou oškliví, chodí s krásnými ženami.

Neignorujte vzhled úplně a určitě na něm pracujte – dobře se oblékejte, posilujte a cvičte, jezte zdravě atd. Ale nemyslete si, že když máte velký nos nebo divná mateřská znaménka nebo jste si při nehodě nějak poškodili tělo, že nebudete nikdy ženy přitahovat. Budete. Ženám totiž jde o něco trochu jiného než nám chlapům.

Muži jdou především po tom, jak žena vypadá. Ženy jdou především po tom, co jim muži mohou přinést do života. (Sebevědomí, jistotu, bezpečí, zdroje atd.)

Proč je status atraktivní?

Proč status na ženy funguje lépe než cokoli jiného opět pramení z lidské historie a evoluce. V pradávné době měl muž s nejlepším postavením mezi ostatními totiž nejvyšší šanci na přežití, a tím pádem i jeho žena a děti byly v bezpečí. Byl to obvykle nejsilnější bojovník nebo nejschopnější lovec potravy.

Ačkoli dnes nemusíme zápasit s medvědy nebo bojovat o holé přežití, princip přitažlivosti mezi muži a ženami zůstal po tisíce let stejný.

Muž s dobrým postavením je přirozeně přitažlivější. Ženy si nemohou v jeho přítomnosti pomoct. Není to jejich racionální rozhodnutí. Funguje tak jejich přírodou naprogramované podvědomí od počátku věků.

Přemýšlejte o těch nejúspěšnějších mužích naší společnosti. Jsou to obvykle ti, kteří podvádí své manželky nebo spí s mnoha ženami najednou. Ženy je za to velmi kritizují, ale když dojde na lámání chleba, stejně chtějí právě tyhle chlapy ze všech nejvíc. Tito muži jsou pro ně nejvíc sexy. Rozhodně více než věrný a hodný kluk od vedle, který to v životě nikam nedotáhl a nikdo k němu nechová nijak zvláštní respekt.

„Ženy by se spolu raději podělily o úspěšného chlapa, než aby měly věrného lůzra.“ – Rollo Tomassi

Co máte dělat, aby vás ženy chtěly?

Je jen jediné východisko.

Musíte si zlepšit svůj status. Musíte jako muž získat více hodnoty ve všech směrech.

Pravděpodobně nezískáte takovou slávu a úspěch jako Brad Pitt, Elon Musk a další podobní, ale to vůbec nevadí. Na světě je několik miliard žen a jen velmi málo takových mužů. Na druhou stranou existuje obrovské množství mužů, kteří v životě příliš velkého statusu nedosáhnou. Postrádají ambici, sebedůvěru a píli. Když se rozhlédnete kolem sebe, určitě spoustu takových uvidíte.

Muži, kteří si v životě vystačí s málem, jsou na každém rohu. A věřte mi, že ženy jsou z takových znuděné.

Vaším úkolem je na sobě pracovat. Pokud chcete být se ženami úspěšní, musíte se snažit dosáhnout ve všech směrech co nejlepšího možného postavení. Buďte odlišní než zmíněná většina. V rámci svých možností vyždímejte ze svého potenciálu maximum. Hned si ukážeme několik příkladů. Pamatujte si však, že s každým malým pokrokem v následujících oblastech začnete být se ženami lepší a lepší. Zpočátku se to nemusí zdát, ale vytrváte-li a budete se zlepšovat, uvidíte sami.

  • Pracovní úspěch a životní cíle

Čeho chcete dosáhnout v práci? Víte, kam až to chcete dotáhnout obecně v životě? Máte to jasně zformulované? Je třeba, abyste věděli, kam v životě směřujete. Každý správný muž musí vědět, kam chce dojít. Možná se chcete stát úspěšným podnikatelem, právníkem, doktorem, známým umělcem… Možností je spousta a každý to má trochu jinak. Ať už je to jakkoli, musíte vědět, co chcete.

Víte, jak vypadá váš vysněný život? Kolik byste vydělávali peněz? Co dělali? Čemu věnovali svůj volný čas? Přemýšlejte o každé oblasti svého života a představte si, jak by podle vás měla ideálně vypadat pro to, abyste byli šťastní a spokojení. Jakmile představu máte, sestavte si plán, jak toho dosáhnout. Pak na tom pracujte. Každý den.

Jak toho budete stále více dosahovat, budete postupovat na kariérním žebříčku, zlepšovat se ve svých schopnostech, být úspěšnější a úspěšnější, zjistíte, že tím přitahujete i více žen. Není to proto, že byste potkávali jen zlatokopky, ale protože ženy vycítí pracovitého a ambiciózního muže s velkým potenciálem na kilometr daleko.

  • Fyzička a tělo

Posilujte a cvičte. Existuje nekonečně mnoho důvodů, proč byste měli mezi své koníčky zařadit posilování a cvičení. Kromě síly a výkonnosti, kterou tím získáte, a díky tomu také více sebevědomí a energie, se kterou se budete mezi lidmi pohybovat s větší jistotou, si také vypracujete mužnější tělo. Ačkoli je pravda, že ženám pouhý vzhled nestačí, rozhodně tím získáte velké plusové body.

  • Koníčky, záliby, volný čas

Musíte si vyvinout vlastní koníčky a záliby. Je smutné, kolik mužů je nemá. Tráví pak volný čas alkoholem a nebo naháněním ženských. To vám paradoxně často brání v úspěchu. Ženy vycítí, když muž nemá nic pořádného na práci, a odrazuje je to. Chtějí muže, který tráví čas produktivně a něčím hodnotným, což mu zase pomáhá zvýšit svoji vlastní hodnotu a status.

Najděte si věci, které vás baví a věnujte se jim. Sport, jazyky, literatura, tanec, učení se dovednostem. Je na vás, co vyberete. Ale musíte něco vybrat! Zapomeňte na to, že budete sedět doma a čekat, až se objeví ty nádherné kočky, které vás budou chtít. Neobjeví se, dokud to někam nedotáhnete. Pokud vás baví sport, věnujte se mu a snažte se vítězit. Pokud vás baví jazyky, naučte se italsky, německy nebo japonsky. Pokud vás láká něco jiného, dělejte to. S každou další dovedností se zlepšujete nejen jako člověk ale i jako muž.

  • Přátelé, známí a příležitosti

Potřebujete si vybudovat síť přátel a známých, nejen pokud chcete mít úspěch se ženami, ale také pokud chcete být šťastní a spokojení v životě. Hodně mužů nemá moc přátel a spoléhají se na to, že jejich partnerka jim bude dělat zároveň milenku i nejlepší kamarádku, které si můžou vždy postěžovat, pobrečet, svěřit se a tak dále. To ale není vždy dobrý nápad. Mohli byste tím ženu také odradit.

Je nutné a především zdravé, abyste měli hodně přátel, nebo alespoň několik, se kterými můžete trávit čas a mít tak někdy od přítelkyně pauzu. S kamarády můžete blbnout a mluvit o čemkoli, nebo se třeba také věnovat společným aktivitám – sportu, koníčkům, budování podnikání a podobně.

Více přátel a známých také znamená více příležitostí. Budete mít více možností, co podnikat ve volném čase, kam chodit, s kým se seznámit, ale získáte možná také více pracovních příležitostí. Má to jednoduše samý plus. Věnujte čas vytváření nových přátel. K tomu se pojí následující…

  • Společenské dovednosti

Je jen málo věcí na světě, které jsou tolik důležité, jako společenské dovednosti. Umět mluvit, seznamovat se, vyjádřit se, stát si za sebou, komunikovat asertivně, prezentovat se… To všechno jsou schopnosti, které vám v životě všechno neuvěřitelně usnadní. Od žen, přes práci, koníčky, životní cíle.. Všechno.

Pokud jste spíše introvert a neumíte s lidmi moc dobře mluvit, věřte mi, že se to dá naučit. Musíte ale chtít. Přihlaste se na nějaký kurz nebo školení. Jsem naprosto přesvědčený, že se vám to bohatě vyplatí. Když budete umět mluvit a nebudete se stydět, strašně věcí se tím pro vás zjednoduší. A získáte tím také větší sebedůvěru.

Začněte s jednou věcí

Určitě je spousta věcí, které byste chtěli ve svém životě zlepšit nebo změnit. Někdy se to pak může zdát, že to ani není možné tím, jak je toho tolik najednou. Proto vám doporučím tohle – začněte jednou věcí, ne třema, ne deseti. Vyberte si jednu věc. Třeba naučit se mluvit. Nebo začít cvičit… A začněte to dělat.

Během měsíce nebo dvou se to stane součástí vašeho životního stylu. Jakmile to zvládnete dělat pravidelně nebo se tomu nějak plnohodnotně věnovat, můžete zkusit další věc. Udělejte si seznam. Hlavně se nesnažte hned udělat všechno. Zbytečně byste vyhořeli. Není možné dělat všechno najednou.

Napsat komentář